Infolinia:
pn-pt: 8-16
obsługa klienta 56 653 90 83
obsługa klienta
armatura ceramika 500 076 585
armatura, ceramika
płytki kamień 504 169 047
dział płytek
Moje konto Pomoc

produktów

koszyk

Nowoczesne umywalki do łazienki

Umywalki do łazienki stanowią niezbędne wyposażenie każdej z nich. Jest to element sanitarny wykorzystywany każdego dnia, dlatego też warto już zawczasu zadbać o odpowiedni jego wybór. Elegancka, trwała i nowoczesna umywalka może pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale może również być również doskonałą ozdobą każdej łazienki. Ofertą dostępną na naszej stronie internetowej udowadniamy, że umywalki łazienkowe mogą cieszyć zmysły każdego dnia.

Bogata oferta umywalek łazienkowych

W naszej ofercie umywalek do łazienki znajdziecie najpopularniejsze kształty umywalek takich jak: półkole, koło, owal, prostokąt oraz narożnikowe. Najnowsze wzory to stanowiące jedną całość z blatem tzw. podblatowe, nablatowe, mocowane do ściany, kształtem przypominające miski lub różne bryły geometryczne, są też bardzo płytkie lub dwukomorowe. Dostępne są też wzory w stylu retro. Umywalki wyszczególniamy z przelewem lub bez przelewu. Większość ma otwór przelewowy, który uniemożliwia przelanie się wody przez krawędź urządzenia i chroni w ten sposób łazienkę przed zalaniem. Otwór taki może jednak zarastać kamieniem i osadami, więc komu to przeszkadza, może wybrać bez przelewu. Ceramika może też być z otworem na baterię lub bez. Do modeli bezotworowych stosuje się baterie stojące montowane w blacie lub baterie ścienne.

Eleganckie umywalki do małej łazienki

Udowadniamy, że nawet łazienki z niewielkim metrażem mogą prezentować się zachwycająco. Kluczem są odpowiednio skomponowane elementy wchodzące w jej skład, takie jak oferowane przez nas przyciągające wzrok umywalki do małej łazienki. Każda z nich została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze trendy oraz z dbałością o wszelkie detale, dzięki czemu każdy model prezentuje się zachwycająco nawet po wielu latach od zakupu.

Jesteśmy również producentem umywalek nowoczesnych

Umywalki nowoczesne stanowią idealne dopełnienie dzisiejszych łazienek. Są one niezwykle eleganckie, dlatego doskonale będą komponować się z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu. Posiadamy szeroką ofertę różnego rodzaju umywalek, dlatego jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep internetowy z pewnością znajdzie model spełniający wszystkie jej potrzeby.

Okazje
Bestsellery
1 879,00zł
2 639,00zł
Wysyłka 1-2 tygodnie
1 488,00zł
1 597,00zł
Wysyłka 24h
płatnonci
bezpieczeństwo
opineo zaufane opinie allegro rapidssl