Infolinia:
pn-pt: 8-16
obsługa klienta 56 653 90 83
obsługa klienta
armatura ceramika 500 076 585
armatura, ceramika
płytki kamień 504 169 047
dział płytek
Moje konto Pomoc

produktów

koszyk
przeglądaj produkty

Drzwi prysznicowe – składane, rozsuwane i uchylne

Nie każdy ma w łazience miejsce na wannę, dlatego decyduje się na prysznic. Inni natomiast po prostu lubią funkcjonalność, jaką daje to rozwiązanie i nie potrzebują żadnej alternatywy. Bardzo ważną częścią kabiny są zawsze drzwi prysznicowe. Mogą one mieć różną formę i wielkość – wszystko zależy oczywiście od życzenia użytkownika oraz układu samej łazienki.Myślisz nad drzwiami do prysznica? Wybierz mądrze!

Żadnej decyzji nigdy nie należy podejmować pochopnie. Tak samo jest w przypadku drzwi do prysznica. Osoba, która będzie w przyszłości korzystać z kabiny, musi dobrze się zastanowić, jakie wyjście będzie dla niej najlepsze. Często wybiera się chociażby drzwi suwane – modele te sprawdzają się zwłaszcza w naprawdę małych pomieszczeniach, w których chce się dodatkowo zaoszczędzić miejsce. Oprócz nich istnieją także wersje skrzydłowe oraz składane. Największy wybór mają oczywiście właściciele przestronnych łazienek, ponieważ mogą postawić dokładnie na to, co im się po prostu podoba.

Przyjrzyj się naszym drzwiom prysznicowym i skorzystaj z modeli składanych

Wybór drzwi prysznicowych oczywiście nie musi być wcale taki trudny, jeśli wiadomo, czego się od nich oczekuje. Modele składane są na przykład montowane w przypadku kabin narożnych bądź wnękowych. Zdarzają się również drzwi łamane do środka. To właśnie dzięki nim woda nie kapie na podłodze, co zmniejsza ryzyko ewentualnego poślizgnięcia. Na pewno są one bardzo praktyczne i warto w nie inwestować.

Okazje
Bestsellery
płatnonci
bezpieczeństwo
opineo zaufane opinie allegro rapidssl