Infolinia:
pn-pt: 8-16
obsługa klienta 56 653 90 83
obsługa klienta
armatura ceramika 500 076 585
armatura, ceramika
płytki kamień 504 169 047
dział płytek
Moje konto Pomoc

produktów

koszyk
przeglądaj produkty

Umywalki Venticello

Łazienka, jak każdy doskonale wie, ma pewne funkcje, które musi spełniać, by użytkownicy czuli się w niej w pełni komfortowo. Czym byłaby, gdyby nie posiadała swojego podstawowego wyposażenia? Na to pytanie na pewno jest w stanie odpowiedzieć firma Villeroy&Bosh, prezentując swoją kolekcję Venticello. Umywalka, która się w niej znajduje, doskonale dopełnia każdą łazienkową aranżację, tworząc z nią spójną całość. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś w kwestii umywalki, postaw na to rozwiązanie, a na pewno nie pożałujesz.

Venticello – obejrzyj umywalki na miarę Twoich potrzeb

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez funkcjonalnej umywalki. Przecież to właśnie przy niej wykonuje się znaczą część czynności – mycie zębów, twarzy, rąk, a także pojedynczych sprzętów, które wymagają wyczyszczenia. Aby mogła wzorowo spełniać swoją rolę, musi być odpowiednio dopasowana do potrzeb konkretnego odbiorcy. Przede wszystkim, ważna jest jej głębokość oraz szerokość. Znaczenia ma tutaj również podłoże, w jakim zostanie zamontowana. Może ona być równie dobrze wpuszczona w blat, jak i wisząca – wszystko zależy od upodobania właściciela. Poznałeś już kolekcję Venticello? Zobacz koniecznie, jaką umywalkę ma Ci do zaoferowania. Do kompletu możesz też dobrać równie niezbędną deskę WC.

Wzorowa funkcjonalność i najwyższa jakość

Czołowi producenci, tworząc podstawowe wyposażenie do łazienki, dbają o to, by zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość. Z tego powodu wykorzystują do jego produkcji najlepsze materiały, odporne na zniszczenia oraz dostosowane do przebywania w wilgotnym miejscu. Nie inaczej jest w przypadku serii Venticello. Umywalka, jaką prezentuje producent, nie tylko okaże się w pełni wytrzymała, ale też bardzo praktyczna. Na pewno bez problemu dopasujesz ją do swojej łazienki, a jej delikatny kształt zwróci uwagę każdego, kto tylko Cię odwiedzi.

płatnonci
bezpieczeństwo
opineo zaufane opinie allegro rapidssl