Infolinia:
pn-pt: 8-16
obsługa klienta 56 653 90 83
obsługa klienta
armatura ceramika 500 076 585
armatura, ceramika
płytki kamień 504 169 047
dział płytek
Moje konto Pomoc

produktów

koszyk
przeglądaj produkty

Kabiny prysznicowe Huppe

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę o nowoczesne i funkcjonalne kabiny prysznicowe Huppe. Marka ta istnieje na rynku już od 1989 roku i od samego początku swojej działalności dostarcza ona swoim Klientom wyłącznie najlepszych rozwiązań z najwyższej półki. Jest to bez wątpienia elita niemieckich przedsiębiorstw z tradycjami, która na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość, którą odzwierciedla również kabina prysznicowa Huppe. Przedsiębiorstwo to w dalszym ciągu utrzymuje oraz nieustannie rozszerza swoją wiodącą rolę na rynku, oferując kabiny o niepowtarzalnym designie oraz elegancji. Kabiny tego producenta wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakości do ich ceny.Kabiny Huppe w atrakcyjnych cenach

Mamy świadomość, że remont łazienki wiąże się z niemałymi kosztami, dlatego też specjalnie dla naszych Klientów, stworzyliśmy ofertę kabin Huppe które dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie. Dzięki temu nie będziesz musiał przepłacać, by móc cieszyć się kabiną prysznicową pochodzącą od jednego z najlepszych producentów funkcjonujących w tej właśnie branży. Jest to więc doskonała i wysoce opłacalna oferta obok której nie można przejść obojętnie.

Huppe. Kabina prysznicowa – dlaczego warto ją mieć?

Kabina Huppe to propozycja przede wszystkim dla osób oszczędnych. Jeżeli kwestie związane z domowymi rachunkami są dla Ciebie ważne, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że do napełnienia klasycznej wanny potrzebujemy ponad 200 litrów wody, natomiast podczas szybkiego prysznica jesteśmy w stanie zużyć zaledwie ¼ tej objętości. W praktyce oznacza to, że jeżeli bralibyśmy prysznic 2 razy dziennie, to i tak zaoszczędzilibyśmy o wiele więcej wody, niż w przypadku posiadania wanny. Kabiny prysznicowe to także doskonałe rozwiązanie w przypadku łazienek o niewielkim metrażu, ponieważ nie ma pomieszczenia, w której by się ona nie zmieściła. Te najmniejsze wymagają zarezerwowania zaledwie pół metra kwadratowego!

Kabiny prysznicowe to także gwarancja szybkiego i łatwiejszego sprzątania. Prysznic, przez wzgląd na sposób kąpieli, uważany jest za rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne, niż ma to miejsce w przypadku wanny. W praktyce oznacza to, że brud nie będzie zbierał się na ściankach, lecz będzie on spływał bezpośrednio do odpływu. Co równie ważne, chcąc zadbać o czystość kabiny prysznicowej, wystarczy co jakiś czas przetrzeć ją tylko wilgotną szmatką, a od czasu do czasu – użyć specjalnych środków czystości.

Okazje
Bestsellery
płatnonci
bezpieczeństwo
opineo zaufane opinie allegro rapidssl