Promocja

Umywalka nablatowa Bathco Dubai 71×42,5cm 4104 @

 [bat4104]

Producent:
Seria:Bathco Dubai
Numer katalogowy: :4104
1 488,00
/szt.
Cena rynkowa: 1 597,00
Oszczędzasz: 109,00
W magazynie: mała ilość mało
Wysyłka: 24h
Wysyłka
GRATIS !!!

Ilość:
szt.

Wysyłka gratis
Umywalka nablatowa Bathco Dubai
Informacje o produkcie:
– wymiary: 710x425x145 cm
– produkcja: Hiszpania

Nasze umywalki są importowane bezpośrednio od hiszpańskiego producenta.

DOSTAWA GRATIS !!

Umywalka nablatowa Bathco Dubai 71×42,5cm 4104

Dubaj kojarzony jest luksusem i przesytem. W przypadku kolekcji umywalek nablatowych Bathco Dubai 71×42,5cm 4104 bogactwem jest elegancja, ponadczasowość i wysokiej jakości materiały. Połączenie prostej formy prostokąta w duecie z bielą stanowi istotną bazę dla stworzenia oryginalnych aranżacji łazienkowych w każdym stylu. Hiszpański producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów łączy elementy, które są najbardziej cenione. Na tle ofert ceramiki łazienkowej to właśnie najprostsze i najbardziej klasyczne konstrukcje zyskują największą aprobatę, ponieważ doskonale uzupełniają każde wnętrze, tworząc łazienkę pełną gracji i elegancji.

Dlaczego warto kupić umywalki nablatowe z kolekcji Bathco Dubai?

W dzisiejszych czasach dostęp do ceramiki łazienkowej jest niemalże nieograniczony. Mnogość wzorów, kolorów, dostępnych materiałów i ozdobnych baterii umożliwia wybór tego odpowiedniego rozwiązania spośród setek produktów udostępnianych przez producentów z całego świata. Mimo tak ogromnej różnorodności i wszechobecnych możliwości, coraz chętniej uciekamy w stronę klasycznych rozwiązań, gdzie dominuje prostota i elegancja, bez dodatkowych elementów. Umywalka nablatowa Bathco Dubai to doskonały sposób na sprostanie oczekiwaniom klientów, dla których najcenniejsze są proste aranżacje, zachowane w ponadczasowych barwach.

Umywalka nablatowa Bathco Dubai 71×42,5cm 4104 wyróżnia się formą, ale i ukrytą, subtelną elegancją. Hiszpański producent doskonale wie, że inwestując w ceramikę łazienkową klienci oczekują solidności i trwałości, dlatego też zaprezentowany model jest w stanie to zagwarantować. Prostota, piękno i delikatność zarazem będą miłym uzupełnieniem codziennych czynności pielęgnacyjnych. Jesteśmy przekonani, że zakup proponowanej ceramiki okaże się doskonałą inwestycją na lata.