obsługa klienta
Infolinia: 56 653 90 83 PN - PT: 8:00 - 16:00

Szczotka WC WcWunder Basic Niebieska

Producent:
Numer katalogowy:
wcWunBasNie
Promocja
Producent:
Numer katalogowy:
wcWunBasNie

Szczotka WC WcWunder Basic Niebieska

Informacje o produkcie:

– Producent: WcWunder
– Seria: Basic
– Kolor: Niebieska.

Pierwsza w świecie opatentowana szczotka antybakteryjna bez włosia- przetestowana i certyfikowana przez niemiecki instytut HOHENSTEIN, to gwarancja jakości.

Tradycyjna szczotka toaletowa to drugie ( po gąbce do naczyń!!!) miejsce z największą ilością bakterii i patogenów w naszym domu. Dzieje się tak dlatego, ponieważ w tradycyjnym włosi gromadzą się pozostałości, które wraz z mokrą szczotką trafiają do pojemnika. Temperatura i wilgotne środowisko szybko przemieniają to miejsce w istną wylęgarnie bakterii.

Szczotka WcWunder Basic w całości zwiera jony srebra (rączka, łopatka czyszcząca, pojemnik) , które wykazują działanie bakteriobójcze i są najskuteczniejszą ochroną przed bakteriami i patogenami.

Silikonowa łopatka zawiera również naturalny minerał zeolit, który ma zarówno działanie bakteriobójcze jak i zapobiega przenoszeniu zapachów.

Efekt lotosu (nanotechnologia) powoduje, że woda i zanieczyszczenia spływają po powierzchni łopatki. Dzięki temu nie ma problemu kapania w czasie odkładania szczotki to pojemnika i pozostaje ona sucha i czysta.

Jest to najbardziej zaawansowana technologiczne szczotka na świecie a model Basic cechuje się dodatkowo niepowtarzalną stylistyką i designem – w tym przypadku w kolorze niebieskim.