obsługa klienta
Infolinia: 56 653 90 83 PN - PT: 8:00 - 16:00

Odkryj podtynkowe prysznice GROHE SmartControl

Fenomen systemów prysznicowych GROHE z rozwiązaniem SmartControl tkwi w ich inteligentnym designie, wygodzie obsługi, oszczędności wody oraz bezpieczeństwie użytkowania. Niemiecka inżynieria zapewnia niezawodność działania i najwyższą wydajność. Smukłe i eleganckie wzornictwo produktów GROHE jest rezultatem twórczego połączenia walorów funkcjonalnych ze światowymi trendami interior. Odkryj podtynkowe prysznice GROHE Smartcontrol w ofercie Elazienki.pl!


Kontroluj swoje ulubione ustawienia prysznica podtynkowego GROHE SmartControl

GROHE SmartControl to zupełnie nowe spojrzenie na systemy prysznicowe, które zapewnia łatwą regulację natężenia i temperatury wody oraz umożliwia wybór preferowanego strumienia.
Dedykowane przyciski umożliwiają płynne przełączanie między deszczownicą i prysznicem ręcznym, a nawet korzystanie z obydwu wyjść wody jednocześnie!

Grohe SmartControl - podtynkowe systemy prysznicowe

Wystarczy obrót znajdującego się wokół przycisków pierścienia GROHE ProGrip, aby dostosować strumień wody do swoich preferencji – od oszczędnego do pełnego przepływu. Ponowne naciśnięcie przycisku natychmiast zatrzymuje strumień. W ten sposób możliwe jest zapamiętywanie preferowanych ustawień kąpieli.

Grohe SmartControl - panel sterujący

Element podtynkowy GROHE dla trzech wyjść wody – w zestawie!

Dzięki opcji podłączenia nawet trzech wyjść wody, podtynkowe prysznice GROHE SmartControl nie mają żadnych ograniczeń! GROHE Rapido SmartBox® świetnie sprawdza się tam, gdzie standardowo potrzebne są dwa elementy podtynkowe, co znacząco ułatwia montaż i skraca czas potrzebny na jego wykonanie.

  • Proste podłączenie wody, dzięki dolnym przyłączom
  • Regulacja panelu sterującego w zakresie 6°
  • Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym dla 2-funkcyjnych produktów

Minimalna głębokość instalacji wynosi jedynie 75 mm. GROHE Rapido SmartBox® pasuje do 90% instalacji.


Technologie GROHE – Twój komfort i bezpieczeństwo użytkowania

DreamSpray - równomierny prysznic GROHE

Technologia GROHE DreamSpray® stanowi serce każdego prysznica GROHE. Za jej sprawą, woda jest doprowadzana pod takim samym ciśnieniem do każdej dyszy, co przekłada się na równy, pełny strumień wody. Dzięki temu, kąpiel staje się wyjątkowo komfortowym doświadczeniem.

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, baterie termostatyczne GROHE wykorzystują technologię GROHE TurboStat®. Dzięki zaawansowanej głowicy o wysokiej czułości, baterie te natychmiast reagują na nagłe zmiany ciśnienia wody z precyzją, która przewyższa wiodące produkty konkurencji. Dzięki temu, pożądana temperatura wody jest osiągana błyskawicznie i utrzymuje się niezmiennie przez cały czas użytkowania. To nie tylko komfort stałej temperatury wody podczas kąpieli, ale także pewność, że nie dojdzie do przypadkowych oparzeń.

Grohe Water Saving - oszczędność wody

Dzięki innowacyjnej technologii GROHE WaterSaving® możesz zmniejszyć zużycie wody nawet o 50% bez odczuwalnej utraty wydajności przepływu strumienia. Wbudowany ogranicznik zmniejsza przepływ wody z 10 do nieco ponad 5 litrów na minutę. To pozwala zachować pełen komfort codziennego prysznica GROHE, przy jednoczesnym obniżeniu rachunków i dbałości o ekologię.

Grohe Long Life Shine - idealnie lśniąca powłoka armatury przez długie lata

Grohe LongLifeShine® to niezwykle skuteczna technologia, która zapewnia trwałą ochronę powierzchni naszych produktów przed zarysowaniami, matowieniem czy korozją. Oznacza to, że armatura GROHE zachowuje swój blask i wygląd przez długie lata użytkowania. To nie tylko gwarancja estetyki, ale także solidności i trwałości produktów marki Grohe. W ten sposób dbamy o to, aby korzystanie z naszych produktów było nie tylko wygodne, ale także długotrwałe i satysfakcjonujące dla naszych Klientów.


Podtynkowy prysznic GROHE SmartControl
w Twojej łazience?

Grohe SmartControl - inspiracja łazienki
Grohe SmartControl - inspiracja łazienki
Grohe SmartControl - inspiracja łazienki

Wybierz swój podtynkowy prysznic GROHE SmartControl w ofercie Elazienki.pl


Gwarancja GROHE – nawet 10 lat!

Produkty GROHE łączą w sobie innowacyjność oraz najwyższą jakość wykonania. Decydując się na ich zakup wybierasz wygodę obsługi, elegancki design oraz nowoczesną technologię, wspierając jednocześnie zrównoważony proces produkcji.

10-letnie gwarancja GROHE na elementy podtynkowe

Przed wprowadzeniem na rynek, każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy, obejmujące tysiące cykli obsługi. Testowane są funkcjonalność, trwałość, wytrzymałość materiałów i ich jakość, aby zapewnić Cię, że zakupione produkty GROHE będą działać bez zarzutu przez wiele lat. Dla elementów podtynkowych GROHE udziela aż 10-letniej gwarancji!


© 2018 elazienki. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Agencja interaktywna Netivo