obsługa klienta
Infolinia: 56 653 90 83 PN - PT: 8:00 - 16:00

Przełącz się na lepsze z GROHE TEMPESTA 110

Czy wiesz, że słuchawkę prysznicową GROHE Tempesta 110 można zakupić osobno lub w ramach zestawów i kompletnych systemów prysznicowych, dostosowując opcje do swoich potrzeb? To oznacza, że masz możliwość w prosty sposób odmienić swój dotychczasowy prysznic, dokonując wymiany nawet samej słuchawki na nową – GROHE Tempesta 110. Możesz też zdecydować się na gotowy zestaw albo wybrać kompleksowy system prysznicowy GROHE Tempesta 110. Przekonaj się, jak najnowsza słuchawka prysznicowa GROHE z trzema strumieniami wody do wyboru, może odmienić Twoją codzienną kąpiel!


Okrągła czy kwadratowa słuchawka prysznicowa GROHE?

Dostępne są dwie wersje tego modelu: okrągła GROHE Tempesta 110 i kwadratowa GROHE Tempesta Cube 110. Ty decydujesz o kształcie swojej słuchawki prysznicowej, różnicę stanowi wyłącznie design!

Oba warianty posiadają trzy ustawienia strumieni wody do wyboru. Produkt wyposażono w nowoczesną technologię ShockProof, która chroni tarczę natryskową przed potencjalnym uszkodzeniem w przypadku upuszczenia. GROHE Tempesta 110 wyróżnia się nie tylko trwałością, ale także łatwością utrzymania czystości dzięki zastosowaniu silikonowych dysz SpeedClean.


Zmieniaj dowolnie opcje prysznica GROHE Tempesta 110

Słuchawkę prysznicową GROHE Tempesta 110 wyposażono w płynnie pracujący przełącznik, który daje Ci wybór strumienia wody. Innowacyjna funkcja GROHE SmartSwitch umożliwia wygodne przełączanie między różnymi opcjami. Przesuwne pokrętło zostało umieszczone z tyłu słuchawki, a do jego użycia wystarczy delikatne przesunięcie palcem.

Dźwięk kliknięcia przełącznika SmartSwitch potwierdza dokonany wybór preferowanego strumienia wody, co pozwala na intuicyjne dostosowanie opcji w trakcie kąpieli, bez konieczności skupiania uwagi na samej słuchawce. Docenisz niezawodną i tak samo płynną pracę pokrętła, niezależnie od ustawionego natężenia wody.


Nawet do 50% mniejsze zużycie wody z GROHE Tempesta 110

Rosnące ceny energii oraz widmo kryzysu klimatycznego sprawiają, że kluczowe staje się umiejętne gospodarowanie zasobami, takimi jak woda i energia, także w naszych domach. Czy istnieje sposób na to, aby oszczędzać bez konieczności podejmowania znaczących wysiłków i dodatkowych kosztów? Firma GROHE oferuje rozwiązania oparte na innowacyjnych technologiach, które umożliwiają skuteczne oszczędzanie wody i energii, nie narażając użytkowników na żadne kompromisy. Wybierając GROHE Tempesta 110 możesz zmniejszyć zużycie wody do 50% bez utraty komfortu podczas użytkowania.


GROHE Tempesta 110 – Trzy strumienie wody do wyboru!

Wyobraź sobie, że możesz dostosować swoją poranną lub wieczorną kąpiel do aktualnego nastroju. Czy potrzebujesz łagodnego strumienia wody do relaksu, czy może bardziej intensywnego, by pobudzić ciało do działania? Odkryj słuchawkę GROHE Tempestia 110, w której dysze rozmieszczono na całej tarczy natryskowej, tworząc większą powierzchnię dla trzech różnych kombinacji strumienia wody.

W zależności od potrzeb i nastroju, wybieraj spośród trzech
specjalnie opracowanych strumieni słuchawki prysznicowej GROHE Tempesta 110:

Relaksujący strumień RAIN
Zaprojektowany, by dawać relaks strumień wody będzie idealnym zwieńczeniem dnia,
otuli lekko Twoje ciało i zapewni Ci niezwykle przyjemny, odprężający prysznic.

Oczyszczający strumień JET
Intensywniejszy strumień wody nie tylko pozwoli Ci szybko wypłukać szampon z włosów,
ale może być świetny dla porannego pobudzenia Twojego organizmu.

Regenerujący strumień MASSAGE
Zregeneruj swoje ciało dzięki lekko pulsującemu strumieniowi prysznica,
poczuj rozluźnienie po dniu pełnym napięć lub aktywności fizycznej.


GROHE SpeedClean – Usuń łatwo kamień z słuchawki prysznica

Gromadzenie osadu z kamienia na elementach armatury jest naturalnym procesem, który jednak z czasem wpływa na pogorszenie estetyki, ale także funkcjonalności produktów. Dysze, z których wydobywa się woda w słuchawce prysznicowej GROHE Tempesta 110 zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu. Chcąc oczyścić słuchawkę ze zgromadzonego kamienia, wystarczy przesunąć palcem po silikonowych wylotach wody, aby łatwo pozbyć się osadu. Przekonaj się, jak efektywnie działa technologia GROHE SpeedClean!


GROHE ShockProof chroni słuchawkę prysznicową, gdy upadnie!

Aż 5 lat gwarancji dla GROHE Tempesta 110!

Ile razy zdarzyło Ci się upuścić słuchawkę prysznicową, co skończyło się jej uszkodzeniem? Produkt GROHE Tempesta 110 zyskał silikonowy pierścień, który ochrania newralgiczny element słuchawki prysznicowej w razie uderzenia. Ponadto, producent przewidział aż 5-letni okres gwarancji dla tego produktu. Ciesz się słuchawką GROHE Tempesta 110 przez długie lata!


Wybierz swoje rozwiązanie GROHE Tempesta 110

Niezależnie, czy potrzebujesz drobnej odmiany w swojej łazience, czy zdecydujesz się na większe zmiany, możesz wybrać samą słuchawkę prysznicową GROHE Tempesta 110 (uniwersalne przyłącze pasuje do większości zestawów prysznicowych dostępnych na rynku), zakupić ją w gotowym zestawie z drążkiem albo wraz z całym systemem prysznicowym GROHE.

TYLKO SŁUCHAWKA GROHE
Słuchawka GROHE Tempesta 110
dostępna osobno (uniwersalne złącze)
SŁUCHAWKA + ZESTAW GROHE
Słuchawka GROHE Tempesta 110
dostępna w zestawie prysznicowym
SŁUCHAWKA + SYSTEM GROHE
Słuchawka GROHE Tempesta 110
dostępna z systemem prysznicowym

Zmień prysznic na GROHE Tempesta 110 | Kup w Elazienki.pl

Poznaj portfolio produktów GROHE Tempesta 110, otwórz broszurę: tutaj. Sprawdź naszą ofertę produktów GROHE Tempesta 110 i dokonaj pewnego zakupu w Elazienki.pl!

© 2018 elazienki. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Agencja interaktywna Netivo