GROHE Solido

Urządzasz łazienkę i szukasz niezawodnej, a przy tym praktycznej i eleganckiej toalety wiszącej? Sprawdź jeden z gotowych zestawów GROHE Solido, które zawierają wszystko, co niezbędne do montażu Twojej nowej WC.

Sprawdź co znajdziesz w zestawie

STELAŻ PODTYNKOWY
GROHE SOLIDO 4w1

Umożliwia stabilny montaż wiszącej ceramiki. Dzięki dołączonym akcesoriom, po wyjęciu z pudełka jest od razu gotowy do instalacji. Poznaj jego 4 główne elementy!

Co wyróżnia stelaż Solido?

GROHE Whisper

Specjalna konstrukcja zaworu napełniającego sprawia, że dźwięk płynącej wody nie przenosi się na elementy konstrukcyjne budynku. Dzięki temu, działanie spłuczki jest ciche, jak szept.

GROHE WaterSaving

Możliwość wyregulowania spłuczki oraz funkcja spłukiwania dwupojemnościowego sprawiają, że Twoja nowa toaleta będzie zużywać nawet 50% wody mniej!

GROHE LongLife Shine

Unikalna metoda nakładania chromu sprawia, że powierzchnia przycisku Even jest odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Przez lata będzie zachwycać swoim nieskazitelnym lśnieniem.

MISKA WC Z DESKĄ
WOLNOOPADAJĄCĄ

Wykonana ze śnieżnobiałej ceramiki, będzie świetnym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki. Wybierz spośród kilku dostępnych wariantów by stworzyć swoją wymarzoną aranżację.

Co wyróżnia toalety GROHE?

GROHE PureGuard

Wybrane modele toalet GROHE zostały pokryte idealnie gładką powłoką PureGuard, która zapobiega przywieraniu drobinek brudu. Dzięki niej utrzymanie Twojej WC w idealnej czystości będzie prostsze, niż kiedykolwiek!

QuickRelease

Wypinane zawiasy sprawiają, że deski GROHE można wygodnie odczepić od toalety podczas jej mycia. Dzięki temu sprzątanie nawet trudno dostępnych zakamarków stanie się znacznie łatwiejsze.

Rimless

Toalety GROHE są pozbawione kołnierza, który utrudnia mycie i sprzyja namnażaniu się bakterii. Dzięki temu są znacznie bardziej higieniczne i łatwiejsze w czyszczeniu

Zobacz wideo

GROHE Solido

ZESTAWY GROHE SOLIDO

INNE ZESTAWY GROHE

PRZEJDŹ NA STRONĘ GŁÓWNĄ