obsługa klienta
Infolinia: 56 653 90 83 PN - PT: 8:00 - 16:00
obsługa klienta
armatura, ceramika 500 076 585 sklep@elazienki.pl

Kabiny prysznicowe prostokątne

Kabiny prysznicowe prostokątne to doskonała propozycja przede wszystkim dla wielbicieli klasycznej elegancji, lecz nie tylko. Są to najpopularniejsze modele, które bardzo często wybieramy, głównie przez mnogość wariantów rozmiarowych, jak również bardzo duże możliwości aranżacyjne. Mamy świadomość, że remont łazienki wiąże się z niemałymi kosztami, dlatego też specjalnie dla naszych Klientów, stworzyliśmy ofertę kabin prostokątnych, które dostępne są w atrakcyjnej cenowo ofercie. Dzięki temu nie będziesz musiał przepłacać, by móc cieszyć się kabiną prysznicową w 100% dopasowaną do swoich potrzeb.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kabiny prysznicowe prostokątne – dlaczego warto je mieć?

Istnieje wiele powodów, dla których kabiny prysznicowe zaczynają wypierać wanny. Jest to propozycja przede wszystkim dla osób oszczędnych. Jeżeli kwestie związane z domowymi rachunkami są dla Ciebie ważne, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że do napełnienia klasycznej wanny potrzebujemy ponad 200 litrów wody, natomiast podczas szybkiego prysznica jesteśmy w stanie zużyć zaledwie ¼ tej objętości. W praktyce oznacza to, że jeżeli bralibyśmy prysznic 2 razy dziennie, to i tak zaoszczędzilibyśmy o wiele więcej wody, niż w przypadku posiadania wanny. Kabiny prysznicowe to także doskonałe rozwiązanie w przypadku łazienek o niewielkim metrażu, ponieważ nie ma pomieszczenia, w którym nie zmieścilibyśmy kabiny. Te najmniejsze wymagają zarezerwowania zaledwie pół metra kwadratowego! Kabiny prostokątne sprawdzą się także w przypadku osób starszych lub niepełnosprawnych. Ma to związek z ograniczoną motoryką ciała osoby posiadającej grupę inwalidzką lub też osoby starszej. Do kabiny prysznicowej można wejść bez konieczności dużego angażowania niektórych partii mięśni, a co więcej – dzięki możliwości instalacji specjalnych uchwytów naściennych – w sposób komfortowy umyć ciało, bez ryzyka przewrócenia się.
Kabiny te to także gwarancja szybkiego i łatwiejszego sprzątania. Prysznic, przez wzgląd na sposób kąpieli, uważany jest za rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne, niż ma to miejsce w przypadku wanny. W praktyce oznacza to, że brud nie będzie zbierał się na ściankach, lecz będzie on spływał bezpośrednio do odpływu. Co równie ważne, chcąc zadbać o czystość kabiny prysznicowej, wystarczy co jakiś czas przetrzeć ją tylko wilgotną szmatką, a od czasu do czasu – użyć specjalnych środków chemicznych.
logo eŁazienki
obsługa klienta
Infolinia: PN - PT: 8:00 - 16:00 56 653 90 83
obsługa klienta
armatura, ceramika 500 076 585
obsługa klienta
płytki, panele 504 169 047